KHAS Mühendislik Kampları – Endüstri Mühendisleri Problem Çözer: Yiyecek Atığı Problemi ve Süpermarketlerdeki Raf Stoklarının Yönetimi

3 Kasım 2022
18:00 - 19:30
Zoom


Genel Bilgi
Program
Başvuru Formu
Genel Bilgi

Lise öğrencilerine özel olarak gerçekleştirdiğimiz Mühendislik Kampları serimizin yeni etkinliği, “Endüstri Mühendisleri Problem Çözer: Yiyecek Atığı Problemi ve Süpermarketlerdeki Raf Stoklarının Yönetimi” başlığını taşıyor. 

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemizin altında yer alan Endüstri Mühendisliği tarafından, özellikle bu alana ilgi duyan lise öğrencileri için gerçekleştirilecek etkinliğimiz, 3 Kasım Perşembe günü 18:00-19:30 arasında Zoom’da! 

Etkinliğin ilk oturumunda Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Hekimoğlu lise öğrencileri ile bir araya gelecek. 

KHAS Mühendislik Kampları – “Endüstri Mühendisleri Problem Çözer: Yiyecek Atığı Problemi ve Süpermarketlerdeki Raf Stoklarının Yönetimi” çalışmasına katılan tüm öğrencilere katılım belgesi verilecektir.

Ek olarak etkinlik sonunda gerçekleştirilecek performans değerlendirmesine katılan ve değerlendirme sonucunda ilk 5’te yer alan 12. sınıf öğrencileri ise özel akademik ödülün sahibi olacaklardır. (Özel Akademik Ödül kapsamında öğrenciler, 2023-2024 eğitim öğretim yılı içerisinde üniversitemiz Endüstri Mühendisliği bölümümüze yerleşmeleri durumunda ilave %10 burs ile ödüllendirileceklerdir.)

Akademilerimiz hakkında detaylı bilgi için Akademi websitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://akademi.khas.edu.tr/

Program

3 Kasım Perşembe 18:00-19:30

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Hekimoğlu

Endüstri Mühendisleri Problem Çözer: Yiyecek Atığı Problemi ve Süpermarketlerdeki Raf Stoklarının Yönetimi 

Başvuru Formu

Başvuru ve katılım için şu linkte yer alan katılım formunu doldurmanız yeterlidir: 

https://form.khas.edu.tr/online-tanitim/2/index.php

Zoom Meeting ID: 879 2152 2548

Parola: 118027

MDBF Seminerleri – Dr. Shahid Mumtaz

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.